Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™

  • Mobilny heksakopter do profesjonalnych zastosowań inspekcyjnych.
  • Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™
  • Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™
  • Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™
  • Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™
  • Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™
  • Yuneec Typhoon H520 z Intel® RealSense™
Producent: Yuneec
Cena na telefon

Kup na raty

mBank mRaty Kup na Raty od 0,00 zł miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 300.00zł do 20000.00złNota prawna
Koszty kredytu:
Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 23.16% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł całkowita kwota do zapłaty 1659.12 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku całkowity koszt kredytu 159.12 zł (w tym: prowizja a udzielenie pożyczki 75 zł 8211 5% odsetki 84.12 zł) 10 miesięcznych rat równych w wysokości po 164.81 zł rata ostatnia: 164.80 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2016. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
RRSO: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pożyczkę mRaty w mBanku możesz otrzymać przez internet bez wychodzenia z domu. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe (potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej nahttp://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym nahttp://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf

 

Heksakopter H520

H520 został został opracowany z myślą o zastosowaniu komercyjnym. Jest on doskonałym rozwiązniem ze względu na długi czas lotu, sprawdzoną i solidną konstrukcję i wielozadaniowość gotowego zestawu. Duże śmigła z sytemem szybkiego montażu zapewniają krótki czas przygotowania do lotu i niski poziom hałasu podczas pracy. Zwiększony udźwig umożliwił zastosowanie dodatkowych sensorów i lepszych kamer. Jego kolor sprawia, że trudno go nie zauważyć. Jakość wykonania jest bezkompromisowa, dzięki czemu jest to doskonałe narzędzie do codziennego użytku. Możliwość lotu po wyznaczonych punktach, możliwość wykonywania map 2D i 3D oraz Software Development Kit (SDK) sprawiają, że jest to świetne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań przemysłowych i filmowych.Bezpieczeństwo na pokładzie

Innowacyjna kombinacja czujników ultradźwiękowych z technologią Intel® RealSenseTM (dostępna jako opcja), możliwość awaryjnego lotu z użyciem jedynie pięciu silników, oraz redundancja sterowania po 2,4GHz oraz 5,8GHz sprawiają że H520 jest wyjątkowo bezpieczny. Akumulator o zwiększonej pojemności zapewnia nawet do 30 minut lotu, a w razie czego dron samodzielnie wraca i bezpiecznie ląduje. Nowa aparatura ST16 z procesorem Quadcore i 7" wyświetlacz Low-Glare zapewnia niezawodną, intuicyjną kontrolę i może być używany do kompleksowego zaplanowania misji.

 

Zróżnicowane opcje kamer

H520 może zostać wyposażony w cztery różne kamery. CGO3+ zapewnia płynne nagrywanie filmów w rozdzielczości UHD, podczas gdy dualna termowizyjna kamera CGO-ET umożliwia filmowanie w podczerwieni, odczyt względnej temperatury przedmiotów w kadrze, oraz filmowanie w warunkach słabego oświetlenia, dzięki 20-krotnie wyższej czułości na światło niż ludzie oko. Kamera E50 z obiektywem 5omm to nie tylko urządzenie idealne do wszelkiego rodzaju inspekcji, ale także świetny sprzęt do fotografii powietrznej. Potężny czujnik umożliwia uchwycenie szczegółów obiektów z dużych odległości. E90 oferuje wysoką rozdzielczość oraz dysponuje obiektywem szerokokątnym. Sprawdza się świetnie w fotografii powietrznej oraz aplikacjach mapujących. Potężny czujnik 1*CMOS z rozdzielczością 20 megapikseli z tej jednostki potężne choć kompaktowe urządzenie. E90 oferuje wysoką rozdzielczość oraz dysponuje obiektywem szerokokątnym. Potężny czujnik 1*CMOS z rozdzielczością 20 megapiskeli czyni z tej jednostki świetne kompaktowe urządzenie do fotografii.
Technologia Intel® RealSenseTM

H520 może zostać wyposażony w moduł Intel® RealSenseTM. Kamera R200 jest użyta jako "oko" drona. Dzięki pomiarom głębi w 3D, kamera doskonale wykrywa ruch oraz odległość obiektów w jej polu widzenia, symulując działanie ludzkiego oka. Dzięki identyfikacji przedmiotów i ocenie ich odległości, dron zyskuje możliwość działania autonomicznego. Bezproblemowo omija rozpoznane przeszkody, obierając najbezpieczniejszą trajektorię lotu. Ponadto, dron zapamiętuje miejsca przez które przelatywał, w celu późniejszego wykorzystania do orientacji w terenie. Technologia Intel® RealSenseTM zapamiętuje więc położenie przeszkód, co ułatwia ich unikanie w przyszłości. Moduł użyty w H520 jest specjalnie przystosowany do wykrywania przeszkód z dużej odległości, dzięki czemu jeszcze skuteczniej może je omijać.

 

Aparatura ST16S

Sprawdzona stacja naziemna ST16 Ground Station używana przez Typhoon H została ulepszona na wielu płaszczyznach i przystosowana do pracy z H520 Bazę stanowi ultraszybki procesor Intel Quadcore, który dostarcza niezbędnej mocy obliczeniowej całej jednostce. System Android pozostaje podstawą, zapewniając prostą i intuicyjną obsługę H520. Zespół projektantów dołożył szczególnych starań w zakresie implementacji nowych funkcji takich jak pilot Yuneec Data czy oprogramowanie Pix4D w ST16S. Jasność wyświetlacza została poprawiona względem standardowego ST16. Dzięki temu uzyskano o wiele lepszą czytelność w ciężkich warunkach. Oprogramowanie DataPilot dostępne jest w różnych językach, oferując przy tym komunikaty głosowe (tylko po angielsku, inne języki w przygotowaniu). ST16S zostało wyposażone w gniazdo USB służące do streamowania na żywo do osobnego urządzenia lub wyświetlania obrazów na monitorze LCD w celach komercyjnych.

 

Mission Mode i DataPilot

Oprogramowanie Yuneec DataPilot stanowi podstawę dla wszystkich funkcji lotu H520. Nawigacja w menu przebiega w sposób intuicyjny i oczywisty dla użytkownika, zapewniając maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia.

Używając Mission Mode użytkownik może na zintegrowanej mapie zaznaczyć współrzędne, których całkowicie automatycznie H520 użyje podczas misji. Dla każdego punktu można określić parametry takie jak wysokość, pozycja kamery (POI) lub odchylenie. Interpolacja trasy między punktami jest w linii prostej. Prędkość lotów pomiędzy punktami może zostać dostosowana do 50 km/h. Po ukończeniu misji H520 może wylądować, powrócić do miejsca startu bądź powtórzyć misję. Inną możliwością jest odbycie tzw. misji wielokątnej. Oznacza to, że Data Pilot umożliwia pilotowi określenie obszaru wokół którego (lub w którym) dron ma latać. Oprogramowanie automatycznie oblicza całkowitą odległość, czas lotu, a także wielkość danego obszaru. Po dokończeniu ustawień H520 automatycznie rozpocznie misję, a po wszystkim powróci do miejsca startu.

 

Inteligentne tryby lotu

Daj upust swojej kreatywności pozwalając H520 wykonywać autonomiczne manewry, podczas gdy Ty skupisz się na operowaniu kamerą.

 

Orbit Me

H520 lata po okrężnej trajektorii wokół Ciebie, kierując kamerę na Ciebie cały czas.

Point Of Interest

Wybierz punkt, a H520 będzie autonomicznie krążył wokół niego.

Journey

H520 automatycznie podniesie się i odleci na 90m aby wykonać niepowtarzalne zdjęcie
Curve Cable Cam

Wyznacz trasę wzdłuż której H520 ma polecieć. Dron będzie kierował się na wyznaczone przez Ciebie punkty, skierowując kamerę tak jak mu to zaprogramowałeś, lub umożliwiając Ci sterowanie kamerą na żywo.
Follow Me / Watch Me

Ten tryb zapewnia, że H520 będzie poruszał wraz z Tobą. W trybie Watch Me, będzie dodatkowo zawsze kierował kamerę w Twoją stronę.
Return Home

Wystarczy przerzucić przełącznik trybu lotu w tryb Return Home, a H520 autonomicznie powróci do Ciebie i wyląduje około 8 metrów od miejsca w którym się znajdujesz.
Podsumowanie:

- profesjonalna platforma sześciowirnikowa dla zastosowań komercyjnych

- uniwersalny dron zdolny unieść duży ładunek wielu sensorów

- Intel Real Sense (opcjonalnie)

- SDK (Software Development Kit) – interfejs dla deweloperów i firm komercyjnych

- zainstalowane Yuneec Data Pilot i oprogramowanie mapujące Pix4D

- jaskrawa, widoczna kolorystyka – idealna dla lotów komercyjnych

- bateria HV dla długich lotów – nawet do 30 minut

- cicha praca dzięki zoptymalizowanej pracy wirników i łopatek wirników

- wysoka ładowność pozwalająca na uniesienie wielu czujników

- dostępne kamery E50/E90 oraz CGO ET

- stacja naziemna ST-16S wyposażona w procesor Intel Quadcore, wyświetlacz 7“ i oprogramowanie Android

- Mission Mode – możliwość zaznaczania punktów odniesienia, H520 lata i nagrywa samodzielnie - planowanie misji z biura dzięki ST16S

- Tryby lotu: Smart Mode, Angle Mode, Manual Mode, Return to Launch, Mission Mode

- precyzyjny kompas dla dokładnego określania orientacji H520Zabezpieczenie Geofencing

Dzięki zabezpieczeniu Geofencing możliwe jest określenie obszaru, którego H520 nie naruszy. Zazwyczaj jest to obszar wokół pilota. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, w której dron przelatuje zbyt blisko operatora. Można określić parametry takie jak odległość czy wysokość, a także wybrać komunikaty dźwiękowe.

Zabezpieczenie Utraty Sygnału

Dzięki temu zabezpieczeniu po utracie sygnału H520 zacznie zachowywać się wg wcześniej zdefiniowanej misji. Np. dron może pozostać w miejscu, w którym sygnał został odebrany ostatnio lub powrócić do miejsca startu.

Zabezpieczenie Utraty Komunikacji Radiowej

Zabezpieczenie Utraty Komunikacji Radiowej zapobiega niebezpieczeństwom będącym skutkiem utraty sygnału. Można zaprogramować jaką czynność H520 ma wykonać w razie utraty komunikacji radiowej. Np. dron może powrócić do miejsca startu lub utrzymać pozycję, w której sygnał został utracony. Możliwe jest także natychmiastowe lądowanie.

Zabezpieczenie Niskiego Pozimowy Baterii

Zabezpieczenie to informuje o spadku napięcia baterii. Dzięki oprogramowaniu można ustawić alarmy różnych poziomów. Minimalny poziom to 10%. Można również zaprogramować H520 do postępowania wg wcześniej określonej misji w przypadku pojawienia się danego alarmu. Np. dron może automatycznie wylądować po spadku napięcia do danego poziomu.

Tryb Lądowania

Kolejna funkcja mająca na celu maksymalne uproszczenie lotu to Tryb Lądowania. Dzięki temu w menu można ustalić prędkość schodzenia, a także jak długo wirniki mają się kręcić po bezpiecznym lądowaniu H520, lub też czy mają zatrzymać się natychmiast.Specyfikacja techniczna:Dron H520

Czas lotu: do 30 minut
Rozpiętość ramion (bez śmigieł): 520 mm
Waga startowa: 1890 g
Akumulator: 4S 6850 mAh 7C LiPo
Ładowarka: SC4000-4
Aparatura: ST16S
Maksymalna względna wysokość lotu: 122 m
Częstotliwość sygnału sterowania: 2,4 GHz
Prędkość maksymalna: 72 km/h

Aparatura ST16S Ground Station

System operacyjny: Android™
Liczba kanałów: 16
Maksymalny zasięg sterowania (warunki optymalne): 1,6 km
Rozdzielczość podglądu wideo na żywo: HD 720p
Częstotliwość sygnału podglądu wideo na żywo: 5,8 GHz
Maksymalny zasięg podglądu wideo na żywo (warunki optymalne): 1,6 km
Telemetria na żywo na ekranie: tak
Przekątna ekranu: 7"
Sygnalizacja wibracjami: tak
Wbudowana bateria: 3.6V 8700mAh 31.32Wh Li-ion
Komunikaty głosoweOpinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel