Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

 

Yuneec to rozpoznawalna na całym świecie marka dronów, której dystrybutorem jest aeroMind. Yuneec to firma dynamicznie rozwijająca technologie w obszarze lotnictwa.

Obecnie jest w posiadaniu 50 patentów i zatrudnia 1800 pracowników w 4 oddziałach na całym świecie, będąc tym samym największą na świecie firmą specjalizującą się w szeroko pojętym lotnictwie elektrycznym.

Jako jeden z nielicznych producentów, Yuneec oprócz bezzałogowych systemów latających, produkuje także… załogowe samoloty elektryczne (w ofercie firmy znajduje się jednomiejscowy E­Spyder i dwumiejscowy E430). Znasz takie firmy, jak Blade, Parkzone, E­Flite, Firebird, Firebird­XL? Pod ich logami kryją się produkty pochodzące z firmy Yuneec, bardzo cenione przez modelarzy z całego świata. Yuneec jest także światowym pionierem w produkcji profesjonalnych dronów, gotowych do lotu po wyjęciu z pudełka. Pierwszym takim urządzeniem był Typhoon Q500. W początkowej wersji został wyposażony w 3­osiowy gimbal i kamerę nagrywającą w rozdzielczości 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę. W zestawie znajdował się także system transmisji obrazu działający w czasie rzeczywistym, oparty na częstotliwości 5,8GHz oraz aparatura sterująca 2,4GHz. Typhoon został bardzo ciepło przyjęty przez użytkowników. Idąc z duchem czasu, firma Yuneec udoskonaliła w 2015 roku Typhoona, wyposażając go w kamerę 4K

 

 

INNOWACJE

Yuneec powstał dzięki pasji do innowacji, kreatywności i dostępności. Wierzymy w tworzenie przyszłości dzięki technologii, gdzie każdy będzie mógł patrzeć z górnej perspektywy.

BEZPIECZEŃSTWO

Z doświadczeń w świecie RC, bezpieczeństwo jest podstawą użytkowania i możliwości naszych produktów. Bezpieczeństwo zapewniają także użytkownicy jak np. Straż Pożarna, Policja i służby ochrony. Widok z góry pozwala na szybkie reagowanie w przypadku zagrożenia co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa naszego życia.

URODZENI DO LATANIA

Nasze skromne początki rozpoczęły się jako innowacja i dostępność w przemyśle lotniczym. Od pierwszego, komercyjnego udanego modelu samolotu RC do przełomowych samolotów załogowych z napędem elektrycznym i dronów. Doświadczenie w awiacji od 15 lat.
pixel